Referent/-ka odpadového hospodárstva- Zastupovanie počas MD/ RD

  •  Devínska Nová Ves
  •  P-79/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 020 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 400* EUR (*základná zložka mzdy 2 020 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, ročná odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavenie procesu manipulácie s odpadom,
  • nastavenie a popis činnosti kontroly zhromaždísk odpadov,
  • nastavenie procesu zberu odpadu a jeho vývozu mimo závod Bratislava, Stupava,
  • spolupráca s prevádzkami pri zabezpečení jednorazových odvozov odpadov,
  • optimalizácia požiadavky na interný transport odpadov a prevádzku odpadového hospodárstva,
  • koordinácia procesu externej evidencie odpadov,
  • zodpovednosť za proces šrotácie investičných celkov,
  • koordinácia a sledovanie financií v systéme VADO pre druhotné suroviny vzniknutých pri šrotácií investičných celkov.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • možnosť občasnej práce formou home office,
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, prírodovedný alebo chemicko- technologický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť plánovať a koordinovať ucelenú agendu, dôslednosť, flexibilita, organizačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, zodpovednosť

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-79/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4709247  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 020 EUR/mesiac