Referent/-ka prevádzky chemického laboratória energetických zariadení

  •  Devínska Nová Ves
  •  P-37/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 624 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1980* EUR (*základná zložka mzdy 1624 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Chemické analýzy odpadových, povrchových, prevádzkových vôd a ich vyhodnotenie,
  • Odbery vzoriek, sledovanie limitov ukazovateľov znečistenia vo vypúšťaných odpadových vodách podľa rozhodnutia IPKZ,
  • Vedenie požadovanej prevádzkovej dokumentácie, evidencia chemikálií a prístrojov,
  • Koordinovanie a zabezpečenie požiadaviek ostatných odborných útvarov (PZS, ŽP, lakovňa),
  • Vypracovávanie popisov výkonov pre dodávku chemických materiálov,
  • Spolupráca a riešenie problémov s dodávateľskými firmami,
  • Koordinácia prác externých dodávateľov,
  • Dohľad nad prevádzkou kanalizačnej siete v areály VW SK,
  • Koordinácia činností zazmluvnených dodávateľov.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
  • ubytovanie / zmluvná doprava,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • operatívny lízing, nákup koncernových áut,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (analytická chémia, chemická technológia)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, D

  • Zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť
  • Technické a ekonomické myslenie
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Tímová spolupráca

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-37/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4595968  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 624 EUR/mesiac