Správca elektroinštalácie

  •  Devínska Nová Ves
  •  P-35/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 020 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2400* EUR (*základná zložka mzdy 2020 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatná odborná činnosť v oblasti prípravy, plánovania a realizácie rekonštrukcií budov, hál a zariadení závodu z hľadiska stavebných elektroinštalačných prác do 400V,
  • Evidencia a revidovanie vyhradených technických zariadení podľa vyhl. 508/2009 Z.z.,
  • Spracovanie podkladov vrátane komplexnej dokumentácie - spis prípravy údržby pre opravy,
  • Modifikácie zariadení a komponentov vrátane sledovania nákladovosti,
  • Analýzy a stanovenie opatrení na odstránenie technických prevádzkových porúch v spolupráci s dodávateľmi, internými/externými špecialistami a údržbou hál,
  • Tvorba technických zadaní pre výber dodávateľov materiálu a služieb.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
  • ubytovanie / zmluvná doprava,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • operatívny lízing, nákup koncernových áut,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MicroStation - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Asertivita, komunikatívnosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita, dobré plánovacie a organizačné schopnosti, tímová práca, proaktívny
prístup, zodpovednosť,
  • osvedčenie min. § 22 podľa vyhlášky č. 508/2009

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-35/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4595804  Dátum zverejnenia: 8.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 020 EUR/mesiac