Špecialista/-tka úpravy povrchu karosérií

  •  Údržba
  •  Absolvent strednej školy
  •  Bratislava
  •  P-29/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 367 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1650* EUR (*základná zložka mzdy 1367 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Úprava povrchu nalakovaných karosérií do konečného želaného stavu bez poškodenia laku.
  • Kontrola kvality vyrábaných karosérií.
  • Sledovanie povrchových nedostatkov na karosérii z výrobného procesu za účelom ich následného odstránenia a uvedenia karosérie do dokonalého stavu.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • ubytovanie,
  • zmluvná doprava,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky

Ostatné znalosti

FIS QS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Charakterové vlastnosti:
  • zodpovednosť, flexibilita, cit pre detail, tímové myslenie, odolnosť voči stresu,
  • schopnosť rýchlo sa rozhodnúť, zhodnotiť opravu dielu,
  • schopnosť rozpoznať povrchové chyby na lakovaných dieloch/karosériách- podmienkou,

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-29/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4582553  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 367 EUR/mesiac