Power Platform Špecialista

  •  Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  •  P-19/2023

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 317 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2800* EUR (*základná zložka mzdy 2317 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka s primárnym zameraním na Power Platform, SharePoint, Microsoft 365 do tímu oddelenia IT Projekthaus vo VWSK, ktorý sa bude podieľať na implementácií IT riešení. Požadujeme znalosť technických možností nástrojov dostupných v prostredí Power Platform, znalosť tvorby a parametrizácie rozhraní medzi systémami.

Vašou úlohou bude:
  • nastavenie pravidiel tvorby aplikačných riešení v úrovniach Citizen Development a Advanced Development,
  • navrhovanie, vývoj, testovanie, nasadenie a dokumentovanie riešení založených na Power Platform, tvorba Power BI reportov,
  • odborné vedenie kompetenčného tímu Power Platform zloženého z praktikantov (študentov VŠ) k tvorbe aplikačných riešení,
  • spolupráca s IT projektovými manažérmi na interných projektoch a s kľúčovými používateľmi z odborných útvarov pri napĺňaní ich požiadaviek na digitalizáciu a automatizáciu administratívnych procesov
  • spolupráca s koncernovými projektovými skupinami, preberanie koncernovej stratégie rozvoja Microsoft Power Platform, aplikovanie stratégie do IT prostredia VWSK, prenos koncernových informácií do IT Tímu,
  • poskytovanie podpory koncovým používateľom budúcej samoobslužnej analýzy a digitalizácie,
  • trvalý rozvoj zručností, spoznávanie trendov, podpora nasadenia inovatívnych IT riešení s ťažiskom na technológie Power Platform, SharePoint a Microsoft 365.

Iné výhody

  • možnosť občasnej práce formou home office,
  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14. plat),
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika/ ekonómia/ technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerApps - Mierne pokročilý
Power Automate - Mierne pokročilý
Power BI - Mierne pokročilý
Sharepoint Online - Mierne pokročilý
MS Planner - Mierne pokročilý
MS Forms - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore 3 roky

  • zodpovednosť,
  • chuť a schopnosť učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti,
  • flexibilita,
  • analytické myslenie,
  • schopnosť prijať pridelenú úlohu a dokončiť ju s minimálnym dohľadom,
  • prístup orientovaný na klienta,
  • dobrá komunikačná schopnosť.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-19/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4535576  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 317 EUR/mesiac