Autoelektronik – analytik predsériových vozidiel

  •  Bratislava
  •  P-18/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 939 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2350* EUR (*základná zložka mzdy 1939 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných činností:
  • práca v tíme zodpovednom za oživenie vozidiel v predsériovej a sériovej výrobe,
  • analýza komunikácie na zberniciach vo vozidle,
  • testovanie nových skúšobných postupov riadiacich systémov vozidla,
  • analýza konfiguračných dát riadiacich jednotiek,
  • komunikácia s technickým vývojom značiek vyrábaných vo Volkswagen Slovakia, a.s.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru (elektrotechnika/ informatika)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
C++ - Mierne pokročilý
Java - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax 1 rok vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou:
  • skúsenosti s programovaním v C++, Java, a pod.
  • skúsenosti s meracími prístrojmi elektrických a mechanických veličín.

Charakterové vlastnosti:
  • zodpovednosť,
  • samostatnosť,
  • aktívny prístup k riešeniu komplexných tém,
  • technické myslenie,
  • komunikačné a organizačné schopnosti,
  • flexibilita.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-18/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4526690  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 939 EUR/mesiac