Junior špecialista pre programovanie PC aplikácií

  •  Bratislava
  •  P-1/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 939 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2350* EUR (*základná zložka mzdy 1939 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:

  • programovanie IT aplikácii a nástrojov pre potreby oddelenia elektrika/elektronika v pilotnej hale,
  • programovanie a návrh štatistických a reportovacích nástrojov za účelom sledovania výsledkov elektrických skúšok vozidla,
  • systémové sledovanie a zabezpečenie relevantných procesov potrebných na správne oživenie elektronických systémov vozidla,
  • spoluzodpovednosť za analýzu procesu pri oživovaní elektronických funkcií vozidla,
  • analýza funkčnosti vozidla z pohľadu procesu, produktu a skúšobných zariadení,
  • všetky činnosti pokrývajú fázu predsérie aj série.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
C++ - Mierne pokročilý
C# - Mierne pokročilý
Java - Mierne pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou:
  • znalosť AJ aj NJ,
  • základy diagnostiky vozidiel,
  • skúsenosti s programovaním vo VBA, C++, C#, Java, Power BI.

Charakterové vlastnosti:
  • zodpovednosť,
  • samostatnosť,
  • aktívny prístup k riešeniu komplexných tém,
  • technické a analytické myslenie,
  • komunikačné a organizačné schopnosti,
  • flexibilita.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-1/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4483545  Dátum zverejnenia: 16.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 939 EUR/mesiac