Mzda 1.650 eur! Volkswagen Slovakia hľadá kmeňových/-é zamestnancov/-kyne pre montáž vozidiel. Pridaj sa k nám ešte dnes!

  •  Bratislava
  •  P-7/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 392 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1 650* EUR (*základná zložka mzdy 1 392 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príplatok za zmennosť, príspevok na ubytovanie/dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Volkswagen Slovakia v Bratislave hľadáme nových zamestnancov/zamestnankyne na pozíciu výrobný pracovník pre montáž vozidiel. Na každú činnosť budete zaučený v našom školiacom stredisku a následne v tíme pod vedením skúseného kolegu.

Vašou úlohou bude:
  • montovať jednotlivé diely do vyrábaného vozidla,
  • montovať podvozkové skupiny a motor,
  • montovať interiérové časti automobilov.

Práca na výrobnej linke je vo viaczmennej prevádzke podľa aktuálnych potrieb.

Iné výhody

  • vyplácanie mzdy vždy v 3. pracovný deň v mesiaci,
  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • možnosť využiť výhodné ubytovanie a zmluvnú dopravu,
  • bezhotovostné stravovanie,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • spoločné podujatia pre rodiny zamestnancov,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • možnosť využívania firemného zdravotného strediska,
  • výber zo širokej ponuky firemných zliav,
  • odmena za zaučenie nového zamestnanca, prípadne za nové zlepšovacie návrhy,
  • možnosť získať odmenu za odporučenie nového kolegu až do výšky 600 Eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dôležitá je ochota učiť sa nové veci. Ďalšie potrebné školenia a preškolenia zabezpečí naša spoločnosť podľa aktuálnych potrieb.

Ostatné znalosti

Manuálna zručnosť - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť, technické myslenie,
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
  • chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe, flexibilita.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-7/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4457734  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac