Pláner/-ka zariadení v karosárni

  •  Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  •  P-37/2024

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 143 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 550* EUR (*základná zložka mzdy 2 143 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, ročná odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
  • vypracovanie technických zadaní na prípravky a zariadenia,
  • vedenie projektov,
  • vedenie konštrukčných rozhovorov a technických rokovaní,
  • finančné vyhodnocovanie a realizácia technických zmien a nových projektov,
  • účasť na workshopoch, setoch a auditoch (intern, extern, TÜV),
  • strategické plánovanie nových projektov,
  • plánovanie, sledovanie a realizácia investícii,
  • komunikácia so značkami v rámci koncernu a dodávateľmi pri vývoji nových technológií,
  • zabezpečenie integrácie komponentov do výrobného procesu v karosárni,
  • optimalizácia procesov,
  • práca s technickou dokumentáciou; technické výkresy, normy, príručky,
  • práca so systémami (WVM, Connect Save, Catia, DMU, Proces Designer, Prozess Simulate, KVS, HLS, Microstation, SAP, AVON, Arbeitsplan, MS Office).

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • možnosť občasnej práce formou home office,
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojnícka fakulta výhodou)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP FI - Mierne pokročilý
Hyper KVS - Mierne pokročilý
CAD - Základy

  • schopnosť plánovať a koordinovať rokovania,
  • organizačné schopnosti,
  • samostatnosť,
  • flexibilita,
  • kreativita,
  • dôslednosť,
  • komunikatívnosť,
  • odolnosť voči stresu,
  • ochota učiť sa nové veci,
  • prax v oblasti riadenia projektov vítaná,
  • znalosť CAD systémov výhodou (Microstation, Catia/DMU, Connect).

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-37/2024

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4382676  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 143 EUR/mesiac