Junior JAVA programátor/-ka v automotive

  •  Bratislava
  •  P-10/2023

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 020 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2400* EUR (*základná zložka mzdy 2020 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa programovanie (JAVA, C++ alebo C#)? Chcel by si pracovať ako systémový programátor v automobilke v Bratislave?
Tak pod pracovať k nám do tímu.

Čo bude vašou úlohou?
  • spolupracujete na tvorbe architektúry pre komplexne systémy elektroniky vozidiel,
  • navrhujete a budujete štruktúru programu v samostatnom programovacom rozhraní (JAVA based) pre riadenú inicializáciu vozidla,
  • vyvíjate a optimalizujete pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania,
  • implementujete vývojárske data do produkcie, staráte sa o serverovú štruktúru a funkcionalitu,
  • zabezpečujete nasadenie nových softwerov v rámci výroby vozidla,
  • spolupracujete a komunikujete s ostatnými členmi vývojového tímu pre realizáciu riešenia.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • prístup k moderným technológiám v rámci stavby a inicializácie vozidiel,
  • praktické overenie svojho software na predsériových vozidlách - prototypoch,
  • integrácia vo vývojarskom prostredí závodu,
  • mladý dynamický kolektív,
  • možnosť práce formou home office,
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kritické a kreatívne zmýšľanie, analytický prístup.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-10/2023

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4257749  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 020 EUR/mesiac