Finančný analytik (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

  •  Bratislava
  •  P-33/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 321 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1600* EUR (*základná zložka mzdy 1321 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako finančný analytik sa stanete súčasťou tímu dodávateľsko-odberateľských vzťahov, kde budete vykonávať odbornú účtovnícku a kontrolnú prácu vrátane testovania implementácie zmien v systémoch.
Vašou pracovnou náplňou bude:
  • analyzovanie a vyhodnocovanie pravidelných prenosov údajov z koncernových systémov,
  • spracovanie chýb prenosov VDA 4938, kontrola chybových hlášok precenenia, spúšťanie manuálnych precenení,
  • sledovanie a objasňovanie nezaúčtovaných príjmov v spolupráci s pracovným tímom a ostatnými odbornými útvarmi,
  • analyzovanie chybových hlásení od dodávateľov v prípadoch neodoslaných súborov s diferenčnými dokladmi, reklamácie od dodávateľov,
  • kontrola riešenia reklamácií súvisiacich s KSL rôzneho charakteru, vrátane testovania nových funkcionalít v SAP,
  • ABC Analýza dodávateľov GSV, sledovanie, zaraďovanie dodávateľov do GSV,
  • aktívna spolupráca s oddeleniami nákupu všetkých značiek (VW, Audi, Škoda, Porsche).

Iné výhody

  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • voľno navyše pri sobáši,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie (ekonómia, účtovníctvo, financie)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP FI/CO - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax v odbore min. 2 roky

  • schopnosť samostatne plniť úlohy a hľadať riešenia,
  • flexibilita,
  • komunikatívnosť s partnermi v závode aj v jednotlivých značkách,
  • zodpovednosť,
  • zmysel pre detail.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-33/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4145189  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 321 EUR/mesiac