Technológ pre systém SAP HR a BW

  •  Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 791 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2200* EUR (*základná zložka mzdy 1791 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečujete efektívne riadenie procesov v finančnej a personálnej oblasti pomocou znalostí technológie SAP ERP (v moduloch HR a BW, v rôznych lokálne vyvinutých zákazníckych riešeniach a v rôznych koncernových riešeniach implementovaných v ERP Volkswagen Slovakia), s využitím ovládania techniky programovania ABAP a ovládania techniky riadenia oprávnení v SAP ERP,
  • spolupracujete na IT projektoch vytváraním funkčných špecifikácií systémov, technickým posudzovaním ponúk dodávateľov, konzultovaním možných riešení s dodávateľmi, preberaním dodaných riešení od dodávateľov, samostatnou realizáciou projektových úloh,
  • samostatne realizujete riešenia malých požiadaviek na zmeny systémov - vyhodnocovaním realizovateľnosti a náročnosti požiadaviek, navrhovaním vhodného technického riešenia, preberaním dodaného technického riešenia od dodávateľa, koordinovaním realizácie požiadaviek na malé zmeny v systéme, evidovaním požiadaviek v systéme Service Manager,
  • zabezpečujete zmeny v používateľských roliach v systéme HR a BW v spolupráci s kľúčovým používateľom SAST (System Audit und Security Toolkit für SAP® Systeme), súladu rolí s konceptom oprávnení, riešením kritických kombinácii oprávnení a zabezpečením eliminácie rizík,
  • ste partnerom pre projektových manažérov IT projektov, kľúčových používateľov na odborných útvaroch (finančný a personálny), SAST (System Audit und Security Toolkit für SAP® Systeme) manažéra, AIM (Access Identity Management) manažéra,
  • rozvíjate zručnosti v danom odbore až na expertnú úroveň, spoznávanie trendov, podpora nasadenia inovatívnych IT riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, ekonómia, technické odbory, prírodné vedy, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP ERP - Pokročilý
ABAP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť,
chuť a schopnosť učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti, flexibilita,
prístup orientovaný na klienta.

Referenčný kód pre túto pozíciu:

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4109472  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 791 EUR/mesiac