Požiarna ochrana, záchranný systém vo Volkswagen Slovakia

  •  Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 791 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2200* EUR (*základná zložka mzdy 1791 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečujete úlohy v oblasti požiarnej ochrany (PO), civilnej ochrany (CO), Závažných priemyselných havárií (ZPH) a zdravotnej záchrannej služby v zmysle interných a koncernových smerníc a legislatívy SR,
  • zabezpečujete kontrolu, údržbu a funkčnosť požiarno-technických zariadení vo výrobných halách a objektoch spoločnosti Volkswagen Slovakia,
  • plánujete čerpanie rozpočtu pre výkon daných oblastí, plánujete a realizujete investičné zámery,
  • spolupracujete s orgánmi verejnej a štátnej správy v oblasti PO, CO a ZPH,
  • spolupracujete a komunikujete s koncernovým vedením v oblasti požiarnej ochrany – účasť na koncernových poradách,
  • ste zodpovedný za tvorbu analýz, koncepcií a strategických projektov v oblasti PO, CO a ZPH.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

požiarna ochrana, civilná ochrana, bezpečnostný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Požiarna ochrana - Pokročilý
Civilná ochrana - Pokročilý
Závažné priemyselné havárie - Pokročilý
Zdravotná záchranná služba - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požiarna ochrana, civilná ochrana

Počet rokov praxe

10

  • kreativita, asertivita, orientácia na zákazníka, samostatnosť,
  • angažovanosť, organizačné schopnosti,
  • zodpovednosť a vysoká osobná profesná integrita.

Referenčný kód pre túto pozíciu:

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4101934  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 791 EUR/mesiac