Brigádnik/čka: starostlivosť o zahraničných praktikantov

  •  Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 5 EUR/hod.Po zaškolení sa (cca. 3 mesiace) je zaručené zvýšenie hodinovej sadzby.
  • Termín nástupu: podľa dohody (ideálne, čo najskôr)
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Volkswagen Slovakia hľadá študenta/tku vysokej školy (ideálne 2. resp. 3.ročník) na dlhodobú brigádu.

Čo bude tvojou úlohou:
- starostlivosť o zahraničných praktikantov (komunikácia s nimi v cudzom jazyku na dennodennej báze)
- komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti Volkswagen Slovakia,
- príprava rôznych podkladov a prezentácií,
- administratívna výpomoc kolegyniam a kolegom na oddelení.

Čo od teba očakávame:
- študent vysokej školy (budeme potrebovať potvrdenie o návšteve školy),
- prítomnosť na pracovisku 2-3x do týždňa po vzájomnej dohode (prvé 2 augustové týždne máme celozávodnú dovolenku),
- pokročilá znalosť nemeckého jazyka (B2) alebo anglického jazyka (B2),
- vodičský preukaz sk. B.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme tímového hráča s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Referenčný kód pre túto pozíciu:

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Prečo pracovať vo Volkswagen Slovakia?

Lebo získate:
  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4099992  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.