Pláner/ka skúšobných postupov (inicializácia vozidla)

  •  Bratislava
  •  P-23/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 645 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1645 € brutto*+osobné a skupinové hodnotenie, *konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvoríte koncepciu architektúry pre komplexne systémy elektroniky vozidiel,
  • návrhujete a budujete štruktúru skúšobného programu pre riadenú inicializáciu vozidla („plnenie“ riadiacich jednotiek špecifickými prevádzkovými dátami pre vozidlo, kalibrácie elektronických systémov vozidla, elektrická kontrola funkčnosti vozidla),
  • optimalizujete pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania a vlastných rozpoznaných potenciálov,
  • implementujete vývojárske požiadavky do produkcie,
  • zabezpečujete nasadenie nových SW v rámci výroby vozidla do riadiacich jednotiek,
  • pracujete s koncernovými informačnými systémami,
  • hľadáte a tvoríte riešenia pri špecifických požiadavkách,
  • spolupracujete a komunikujete s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia,
  • zastrešujete široké spektrum projektov, riešite komplexné problémy, inovácie zamerané na inicializáciu prémiových vozidiel,

Pracovná pozícia je zameraná na najnovšie technológie vozidlových systémov.

Iné výhody

  • prístup k moderným technológiám v rámci stavby a inicializácie vozidiel,
  • praktické overenie koncepcie softvéru na pred-sériových vozidlách – „prototypoch“ ,
  • integrácia vo vývojárskom prostredí závodu, ako prví sa stretávame s novými produktami,
  • mladý/skúsený dynamický kolektív,
  • široký záber a kreatívny prístup k práci,
  • podpora v odbornom raste,
  • možnosť práce formou home office, flexibilný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kritické a kreatívne zmýšľanie, analytický prístup

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-23/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4068586  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 645 EUR/mesiac