Verejný zdravotník - m/ž - zastupovanie počas MD/RD (Ref. č.: job113S1097)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
zum 01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 084 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia auditov pracovného prostredia

  • Posudzovanie zdravotných rizík a kategorizácia práce
  • Zodpovednosť za koordináciu a správny priebeh meraní rizikových faktorov
  • Vypracovávanie posudkov rizík, prevádzkových poriadkov, odborných stanovísk a zodpovednosť za ich aktualizáciu
  • Predkladanie návrhov na zaradenie prác do rizika, resp. na ich vyradenie
  • Vedenie agendy súvisiacej s činnosťou PZS (SAP, AP, archivácia PR a PP a pod.)
  • Poskytovanie odborného poradenstva v oblasti ochrany a prevencie zdravia zamestnávateľovi aj zamestnancom
  • Spolupráca s ostatnými organizačnými zložkami spoločnosti, najmä pri projektovaní nových pracovísk, zavádzaní nových technológií, spolupráca s KVP oddelením, podpora pri organizovaní LPP
  • Účasť na programoch ochrany a podpory zdravia zamestnancov, na vyhodnocovaní a analýzach ukazovateľov účinnosti prevencie a ochrany zdravia, resp. údajov získaných pri činnostiach súvisiacich s poskytovaním zdravotného dohľadu zamestnávateľovi
  • Spolupráca pri poskytovaní informácií zamestnávateľovi a zamestnancom, na vzdelávacích a výchovných aktivitách zameraných na kladné ovplyvňovanie zdravia
  • Zodpovednosť za zvyšovanie vedomostí v oblasti ochrany zdravia pri práci, ďalšie vzdelávanie

- Flexibilná pracovná doba
- 13. a 14. plat
- Podiel zo zisku spoločnosti
- Školenia a jazykové kurzy zdarma
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Ročný príspevok na individuálny výber benefitov z Cafetérie + narodeninový bonus
- Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty
- Zvýhodnené celoročné cestovné poistenie pre zamestnancov
- Poukážky na relaxačné účely
- Príspevok darcom krvi
- Mimoriadna sociálna výpomoc
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri odchode do dôchodku
- Jubilejné pracovné odmeny
- Možnosť využívania MultiSport karty
- Úvodný balíček Volkswagen Group Services
- Vitamínové balíčky
- Parkovanie zdarma

Pracovná zmluva na obdobie počas zastupovania MD/RD a následného čerpania dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník

Vysokoškolské vzdelanie v zdravotníckom povolaní verejný zdravotník
Prax na pozícii verejný zdravotník - výhodou
Nemecký jazyk - výhodou
MS Office 2010 - pokročilý užívateľ
Vodičský preukaz sk. B
Komunikatívny, priateľský, ústretový, tímový

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sláva Mihalíková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3819568  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 084 EUR/mesiac