IT Projektový/á manažér/ka (Ref. č.: job113S1063)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
najskorší možný dátum nástupu
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ od 1500 €, priemer s odmenami 2000 € (závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pozícii špecifikuje a koordinuje realizáciu projektov. Zodpovedá za plnenie projektových cieľov v rámci stanovených kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov a za riadenie s tým súvisiacich rizík. Na danej pozícii sa vyžadujú technické schopnosti, preukázateľné skúsenosti s projektovým riadením a znalosť obchodnej problematiky.

Hlavné činnosti:

  • Koordinácia a podieľanie sa na rozvoji projektového návrhu alebo plánu za účelom stanovenia časového rámca, finančných limitov, procesov realizácie, personálnych požiadaviek a rozdelenia dostupných zdrojov podľa jednotlivých fáz projektu
  • Vymedzenie a plánovanie činností podľa jednotlivých fáz projektu
  • Koordinácia malého tímu špecialistov pri plnení projektových úloh
  • Spolupráca a aktívna komunikácia s ďalšími účastníkmi projektu
  • Podieľanie sa na nastavovaní parametrov pre hodnotenie projektov
  • Úprava drobných zmien v rozsahu alebo špecifikácii projektu ako aj vyjednávanie o zmenách so zadávateľom/zákazníkom
  • Udržiavanie kontaktu so zákazníkom na taktickej úrovni
  • Pravidelné informovanie manažmentu alebo zadávateľa/zákazníka o vývoji projektu
  • Podieľanie sa na zdokonaľovaní a rozvoji systémov
  • Riadenie vzťahov s externými dodávateľmi

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Zvyšovanie platov
  • 13. a 14. plat
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Jubilejné pracovné odmeny
  • Príspevok do DDS
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok darcom krvi
  • Mimoriadna sociálna výpomoc
  • Odmena za nájdenie kolegov
  • Poukážky na relaxačné účely
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Celoročný pitný režim
  • Školenia a jazykové kurzy zdarma
  • Vitamínové balíčky
  • Parkovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Potrebná prax alebo štúdium v oblasti elektrotechniky alebo automatizácie
  • Komunikatívnosť, zvládanie stresových sitácií
  • Zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy samostatne
  • Organizačné schopnosti
  • Prax v oblasti riadenia IT projektu

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Škultétyová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3734896   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ od 1500 €, priemer s odmenami 2000 € (závisí od skúseností kandidáta)