Špecialista internej komunikácie s nemeckým jazykom (Ref. č.: job113S1039)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
k 01.07.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 1200 € Brutto, priemer od 1600 € (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie internej komunikácie na základe informovania a motivácie zamestnancov, pre čo najväčšiu identifikáciu. Zabezpečenie pozitívneho imidžu spoločnosti Volkswagen Slovakia ako atraktívneho zamestnávateľa v očiach svojich zamestnancov, ich rodín a okolia.

1.      Príprava a koordinácia internej komunikácie

-        vypracovanie interných tém a kampaní (vrát. časového harmonogramu)

-        stvárnenie interných kampaní

-        definovanie vhodných médií pre rozdielne cieľové skupiny

-        zabezpečenie správnych informácií pre rozdielne interné cieľové skupiny

2.      Zabezpečenie využívania a údržby interných komunikačných médií

-        obsahová príprava podkladov pre komunikáciu a ich odsúhlasenie s odbornými úsekmi

-        koordinácia grafických návrhov a produkcie (napr. tlač)

-        komunikácia aktuálnych tém zo všetkých kanálov, ktoré sú k dispozícii (napr. PC, billboardy,        plagáty, informačné tabule, stolové sety atď.)

3.      Aktualizácia a starostlivosť o interné médiá (napr. časopis a aplikácia VW SK)

-        aktívni účastníci internej redakčnej rady - pravidelné zbieranie tém a ich distribúcia pre správne interné kanály

-        samostatná tvorba článkov, redigovanie a tematické rešerše

-        kontrola obsahov a ich odsúhlasenie s odbornými úsekmi

-        koordinácia grafických stvárnení

-        kompletné zabezpečenie výroby a distribúcia zamestnancom

4.      Interná komunikácia v rámci koncernu Volkswagen

-        sledovanie dôležitých tém v koncerne a značke a ich komunikovanie zamestnancom spoločnosti Volkswagen Slovakia

-        komunikácia interných tém spoločnosti Volkswagen Slovakia v médiách koncernu (napr. inside) vrátane prípravy článkov

5.      Dotazníky a ankety v rámci internej komunikácie

-        príprava konceptu ankety

-        organizačné zabezpečenie vyhotovenia dotazníkov, distribúcie a zbierania odpovedí

-        interpretácia štatistických výsledkov a návrh opatrení resp. zavedenie opatrení na zlepšenie

6.      Priebežná agenda oddelenia

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Zvyšovanie platov
  • 13. a 14. plat
  • Podiely zo zisku spoločnosti
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Jubilejné pracovné odmeny
  • Príspevok do DDS
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok darcom krvi
  • Mimoriadna sociálna výpomoc
  • Odmena za nájdenie kolegov
  • Poukážky na relaxačné účely
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Celoročný pitný režim
  • Školenia a jazykové kurzy zdarma
  • Vitamínové balíčky
  • Parkovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie v odbore
Kvalifikované odborné znalosti v odbore
Odborná prax 1-2- roky
Expertná znalosť nemeckého jazyka
Kreatívne a inovatívne riešenie problémov
Výborné komunikačné znalosti

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Škultétyová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3666698   Dátum zverejnenia: 13.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1200 € Brutto, priemer od 1600 € (v závislosti od skúseností kandidáta)