Správca sociálnych médií s nemeckým jazykom (Ref. č.: job113S1051)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
k 01.06.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ od 1200 €, priemer s odmenami od 1600 € (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa komunít na sociálnych platformách, starostlivosť o cieľové skupiny

Moderácia komentárov na sociálnych platformách a kanáloch

Komunikácia a interakcia s užívateľmi

Tvorba obsahov do sociálnych médií, spracovanie a adaptácia na cieľové skupiny

Príprava a rozvoj komunikačnej stratégie na sociálnych platformách

Analýza komunity: analýza správania, zber a interpretácia relevantných ukazovateľov

● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
● Zaujímavé finančné ohodnotenie
● 13. a 14. plat
● Príspevok do DDS
● Podiely zo zisku spoločnosti
● Možnosť školení a jazykových kurzov zdarma
● Pružný pracovný čas
● Vitamínový balíček
● Príspevok pri narodení dieťaťa
● Jubilejné odmeny
● Parkovanie zdarma
● Permanentky na relaxačné účely
● Celoročný pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

komunikačné schopnosti – schopnosť správne komunikovať a zaujímavo oslovovať ľudí na sociálnych sieťach

schopnosť gramaticky správneho a zaujímavého písania

schopnosť moderovania diskusie

kreativita – na vytváranie zaujímavého obsahu pre konkrétnu cieľovú skupinu

analytické uvažovanie – schopnosť spájať informácie, ktoré poskytujú dáta/reporty s informáciami, ktoré má zo skúsenosti s konkrétnou skupinou na sociálnej sieti. Schopnosť spájať tieto dve veci = správne reagovať na požiadavky a potreby cieľových skupín

veľmi dobre znalosti sociálnych médií a ich funkcií

všeobecne znalosti online marketingu

spoľahlivosť, adaptabilita, tímový hráč,

afinita k digitálnym technológiám

znalosť nemeckého jazyka

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Škultétyová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3666467   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ od 1200 €, priemer s odmenami od 1600 € (v závislosti od skúseností kandidáta)