Referent/ka daňového oddelenia (Ref. č.: job113S1069)

Miesto práce
Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
najskorší možný dátum nástupu
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1113 € Brutto základ, priemer s benefitmi od 1450€/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa agendy v oblasti DPH
  • spracovanie, príprava a podávanie mesačných DPH priznaní, kontrolných výkazov a súhrnných výkazov spoločnosti, vedenie DPH evidencie a zúčtovanie DPH platieb so štátnym rozpočtom
  • poradenstvo pre interné oddelenia v oblasti DPH a dane z príjmov PO
  • príprava podkladov, spolupráca a komunikácia s daňovým úradom, daňovými poradcami, audítormi a dodávateľmi
  • zabezpečenie dodržiavania daňových predpisov, sledovanie a implementácia noviel daňových zákonov
  • odborná spolupráca a podpora ostatných daňových kolegov v rámci spoločnosti

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Zvyšovanie platov
  • 13. a 14. plat
  • Podiely zo zisku spoločnosti
  • Obedy od 1,50 €
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Jubilejné pracovné odmeny
  • Príspevok do DDS
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok darcom krvi
  • Mimoriadna sociálna výpomoc
  • Odmena za nájdenie kolegov
  • Poukážky na relaxačné účely
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Celoročný pitný režim
  • Školenia a jazykové kurzy zdarma
  • Vitamínové balíčky
  • Parkovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

  • vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
  • ekonomický smer
  • prax v oblasti daní so znalosťou problematiky DPH a dane z príjmov PO výhodou
  • znalosť daňovej a účtovnej legislatívy
  • anglický jazyk  výhodou
  • aktívna znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • skúsenosti so systémom SAP výhodou
  • analytické myslenie, komunikatívnosť, schopnosť pracovať s detailom, záujem o prácu s číslami
  • vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
  • ochota a pripravenosť pracovať v rámci tímu i samostatne a kontinuálne sa vzdelávať

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3466432   Dátum zverejnenia: 8.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1113 € Brutto základ, priemer s benefitmi od 1450€/mes