Problem manager junior - IT oddelenie (Volkswagen konzern) (Ref. č.: job113S1047)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
najskorší možný dátum nástupu
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ od 1100 €, priemer od 1500 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu IT_Services hľadáme člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- riadenie ITIL-procesu Problem Management pre oblasť Shopfloor IT-systémov teda systémov priamo riadiacich výrobné činnosti v produkcii vozidiel alebo komponentov;

- koordinácia analýz nových aj známych problémov alebo chýb;

- verifikácia a validácia výsledkov technických analýz;

- hodnotenie problémov (klasifikácia) a alternatív riešenia, validácia a povolenie riešenia;

- validácia výsledkov korekčných opatrení na základe preddefinovaných preverovacích kritérií;

- koordinácia malých Repair-projektov za podpory externých poskytovateľov alebo interných pracovníkov;

- riadenie proaktívneho Problem Managementu, rozpoznáva v proaktívnom režime opakujúce sa chyby, vyhodnocuje trendové analýzy a riadi následné korektívne akcie,

-  participácia na Post Implementation Reviews (PIRs) resp. preverovanie výsledkov PIR ktoré vykonávajú interní alebo externé poskytovatelia služieb;

- odborné riadenie Problem Manager-ov jednotlivých poskytovateľov a prostredníctvom nich riadenie jednotlivých technických tímov pri analýze  a riešení problémov;

- vyhodnotenie a validácia  reportov procesu, adjustácia cieľových a hraničných hodnôt KPI;

- koordinácia tretích strán-poskytovateľov v rámci plnenie úloh pre proces PbM;

- zabezpečenie  primeranosti a efektivity procesu PbM, presadzovanie zmien v procese za účelom vyššej efektívnosti; definícia a nasadenie procesných zlepšení (KVP),

- zabezpečenie funkčnosti rozhrania procesu PbM na ostatné ITIL-procesy  ako napriklad Incident Management, Event Management, Change Management a podobne.Dodávanie potrebných výstupov a vyhodnocovanie vstupov do procesu.

Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť a predpoklady pre úzku tímovú spoluprácu,
- analytické a vyhodnocovanie schopnosti,
- prax v oblasti podpory IT-systémov alebo údržby všeobecne výhodou

- flexibilita v oblasti pracovného času

● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
● Zaujímavé finančné ohodnotenie
● 13. a 14. plat
● Príspevok do DDS
● Podiely zo zisku spoločnosti
● Možnosť školení a jazykových kurzov zdarma
● Pružný pracovný čas
● Vitamínový balíček
● Príspevok pri narodení dieťaťa
● Parkovanie zdarma
● Permanentky na relaxačné účely
● Celoročný pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Základné znalosti LAN/WLAN/WAN Networking

Základné znalosti virtualizačné platformy ako napr. VMWare

Základné znalosti databázová infraštruktúra DB2/Oracle/MS SQL

Základné znalosti  infraštruktúra diskových polí NetApp, EMC

Základné znalosti ITIL-Best Practice (Foundation) a ISO 20.000

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3466431   Dátum zverejnenia: 8.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ od 1100 €, priemer od 1500 € mesačne