Rušňovodič (Ref. č.: job113S1060)

Miesto práce
J. Jonáša 1, 843 02, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
priemer 1400 € / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Posun a obsluha hnacieho dráhového vozidla rušňovodičom na príkaz vedúceho posunu
• Realizácia posunu vagónov na základe pokynov vedúceho posunu alebo dispečera
• Triedenie a posunovanie vagónov podľa cieľov
• Tvorba ucelených skupín vagónov a vlakov
• Kontrola technického stavu hnacieho dráhového vozidla a jeho pravidelná údržba v súlade s rozsahom údržby na hnacom dráhovom vozidle podľa označenia M0

  • perspektívna práca v spoločnosti patriacej do koncernu VOLKSWAGEN,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • 13. a 14. plat,
  • pitný režim,
  • poukážky na wellness, masáže, apod.
  • vitamínové balíčky
  • možnosť školení a jazykových kurzov,
  • parkovanie na parkoviskách VW SK,
  • benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

• Odborná spôsobilosť pre železničné dráhy a vlečky (OS 17, OS 511(M), OS 21A1, OS 24B)
• Odborná prax v železničnej doprave min. 2 roky
• Praktická skúsenosť v odbore (posunovač, vedúci posunu, rušňovodič)
• Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, tímovosť, ochota učiť sa

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Škultétyová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3359624   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   priemer 1400 € / mesačne