Referent Operatívneho leasingu

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Operatívneho leasingu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý nám pomôže s prípravou a vyhodnocovaním reportov v oblasti Operatívneho leasingu.
Hlavné zodpovednosti:
- príprava, vyhodnocovanie reportov,
- návrh nových kalkulácií zmlúv v rámci Operatívneho leasingu,
- zmeny parametrov zmlúv,
- návrh úprav splátkových kalendárov.

Čo ponúkame:
- Dovolenka navyše,
- Firemné akcie,
- Flexibilný pracovný čas,
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách,
- Strava nad rámec zákona,
- Zľavy na produkty a služby spoločnosti.

V zmysle §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z, sme ako zamestnávateľ povinní uverejňovať sumu základnej zložky mzdy, ktorá je v prípade tejto pracovnej pozície. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame:
- kladný vzťah k práci s číslami,
- MS Excel pokročilý,
- analytické myslenie,
- ochotu, spoľahlivosť a pozitívny prístup.

Ako dcérska spoločnosť Volkswagen Bank AG a Porsche Bank AG má spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. vedúce postavenie v oblasti financovania osobných a úžitkových automobilov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 98, P.O. Box 17
830 03 Bratislava 33
ID: 3379395   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur