Kontrolný inšpektor

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Informácie o plate získa uchádzač na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická kontrola skladových vozidiel v rámci celej SR
- vedenie evidencie vozidiel na dennej báze
- pravidelný reporting vedúcemu oddelenia

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. ponúka svojim zamestnancom stabilitu nadnárodnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, motivačné odmeňovanie a možnosť odborného vzdelávania.

Svoje životopisy prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita
- samostatnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- skúsený vodič/-ka

Ako dcérska spoločnosť Volkswagen Bank AG a Porsche Bank AG má spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. vedúce postavenie v oblasti financovania osobných a úžitkových automobilov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2769342  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Informácie o plate získa uchádzač na osobnom pohovore.