Senior Account Manager(ka) v digitálnej marketingovej agentúre

Volis International, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
December 2021
Od 1 500 EUR/mesiac1500 EUR je minimálny nástupný plat. Výsledné mzdové podmienky záležia od reálnych skúseností v oblasti digitálneho marketingu a accountingu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia medzi klientom a agentúrou, manažment projektov. Hľadáme:

- Poslucháča, ktorý pochopí potreby klienta, naplní jeho očakávania a pomôže mu dosiahnuť jeho ciele.
- Autora, ktorý spolu so špecialistami vytvorí ideálnu stratégiu.
- Mediátora, ktorý zabezpečí dodanie všetkého sľúbeného včas a v najlepšej kvalite (aj v anglickom jazyku).

Vzdelávanie zadarmo (jazykový kurz , marketingové konferencie, webináre)
Super poloha v centre mesta
Multišport karta
Lístky do divadla
Preplácané spoločné firemné obedy raz za týždeň
Endless káva a ovocie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, IT, ekonómia a iné.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, manažment, predaj

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť
Samostatnosť
Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
Skúsenosť v digitálnej /marketingovej agentúre je podmienkou.

Volis International je Google Premier digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby B2B a B2C klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis.

Venujeme sa SEO, PPC kampaniam, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam. Pracujeme pre rôznych klientov ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina.sk, O2 Business Services, Volis Academy, Vegmart či TA3.

Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.
Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 - 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4055934  Dátum zverejnenia: 23.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac