SEO / PPC špecialita

Volis International, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 19, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiacPodľa skúseností. Hľadáme od juniorného človeka (dolná hranica) po skúseného (horná hranica a viac).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa reklamných kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Etarget a iné
- Tvorba SEO auditov a analýz kľúčových slov pre klientské weby
- On-Page optimalizácia klientských webov
- Linkbuilding, tvorba obsahu
- práca s dátami, predovšetkým v Google Analytics. Vyhodnocovanie dát, reporting a návrhy zmien
- spoluúčasť na navrhnovaní marketingových stratégií pre klientov
- komunikácia s klientom, návrhy zmien a zlepšení

- Práca na zaujímavých projektoch na Slovenskom aj Európskom trhu
- Flexibilita práce. Zaujímajú nás výsledky, nie to, koľko času stráviš v práci
- Možnosť venovať sa aj inej práci, ako PPC kampaniam a posúvať sa smerom, ktorý ti vyhovuje (PR, UX, Sales etc)
- Kancelária v centre Bratislavy
- Raz do týždňa preplatený obed, non-stop ovocie a nekonečný prísun kávy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2020 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, IT, ekonómia a iné.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Samostatnosť
Chuť učiť sa nonstop. Toto nie je fráza, toto je naozaj najväčší predpoklad :)

Boli sme pri tom, keď sa na Slovensku formoval svet online médií a internetu. Z lokálnej SEO agentúry sme sa aj vďaka našim klientom stali v priebehu 10 rokov fullservisovou digitálnou agentúrou, ktorá dnes pokrýva potreby našich klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis. Certifikovaní špecialisti z našich tímov dnes tvoria a manažujú online kampane vo viac ako 10 krajinách. Sme partnerskou agentúrou Google a Google tréner, naše skúsenosti a entuziazmus pre digitálny marketing sprostredkúvame spoločne s ďalšími partnermi ročne desiatkam marketérov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Štefánikova 19
81105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Martin Volek, MBA
Tel.: +421902477777
E-mail: poslať životopis
ID: 3871425  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac