Technik

Vokup k l i m s.r.o.

Miesto práce
Šebastovská 4, Prešovský kraj, okres Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 + osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava, riadenie a realizácia stavieb klimatizácie a vzduchotechniky
- preberanie podkladov pre prevedenie montážnych prác, projektovej
dokumentácie a materiálu
- objednávanie a nákup prác a materiálov
- zodpovednosť za technickú správnosť montážnych prác a termínové plnenia
- kontakt na stavbe s vedením stavby, zápisy do montážnych denníkov
- zaškoľovanie obsluhy - servisné zásahy
- tvorba rozpočtov a cenových ponúk

Informácie o výberovom konaní

- v prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám
svoj životopis
- kontaktovať budeme iba vybraných
uchádzačov
- prosíme do životopisu uviesť, že súhlasíte s
evidenciou a spracovaním osobných údajov
podľa Zákona č.122/2013 Z.z.
- životopis poslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie stavebného alebo strojníckeho smeru prax v odbore TZB alebo VZT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Vokup k l i m s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2002. Firma zabezpečuje poradenstvo, dodávky, montáž, projektovú dokumentáciu a servis v oblasti: stúpačkových rozvodov, vodoinštalácie v bytových domoch, rozvodov plynu a ústredného vykurovania, zdravotechniky, klimatizácie a vzduchotechniky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3301191  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 + osobné príplatky