Strojník Stavebného stroja, Vodič nákladnej dopravy, Operátor stavebných strojov

VODOHOSPODÁRSKE STAVBY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
ihneď - hľadáme uchádzača, ktorý vie nastupiť skutočne ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 Eur/h prac pomer , 9 eur /h na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vodič nákladného vozidla sklápač troj alebo štvor nápravový + potrebné doklady / ak nie sú komplet, vieme ich spoločne doplniť /
Platný vodičský preukaz skupina C, OP, psychotesty, KKV, Digitálna karta vodiča.

2. Strojník stavebného stroja / bager pásový alebo kolesový skupiny 2, 4, 5 - Nemusia byť všetky spolu/

3. Strojník autožeriavu AD20, AD30 / vodičský preukaz Skupina C, strojnícky preukaz , KKV, psychotesty. Na školenia a zdravotnú prehliadku bude firma nápomocná.

- moderná spoločnosť s implementovaným procesným riadením
- práca v mladom kolektíve
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte na email: [email protected]
Na zaslané CV odpovieme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme, lojalita, flexibilita, zodpovednosť
- znalosť MS Office
- skúsenosti z obdobnej pozície výhodou
- vodičský preukaz B, C

- Technické myslenie
- Spoľahlivosť a flexibilita
- Pozícia je vhodná pre absolventa
- schopnosť pracovať v tíme, lojalita, flexibilita,
- zodpovednosť o zverené prostriedky ich údržba a ochrana
- praktické skúsenosti

Stavebná spoločnosť s viac ako sedemdesiatročnou históriou so zameraním na inžinierske a pozemné stavby, ktorá podniká v Slovenskej republike a v zahraničí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3468608  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 Eur/h prac pomer , 9 eur /h na živnosť