Logo VNK s.r.o.

Telemarketingový špecialista

VNK s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 599,57 EUR/mesiac13. a 14. plat • Finančné ohodnotenie vrátane fixného platu, prémii, bonusov a provízií.•

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Koordinácia obchodných stretnutí a komunikácia s klientmi cez e-mail a telefón.
​• Vyhľadávanie a označovanie/príprava dokumentov.
​• Prevod údajov na elektronický formát a ich správa.
​• Reportovanie výsledkov práce manažérovi.
​• Práca s modernými technológiami a poskytovanie informácií klientom.
​• Vykonávanie ďalších úloh podľa nariadení vedúceho.​

​13. a 14. plat
​• stravné lístky v hodnote 5,5 €.
​• Finančné ohodnotenie vrátane fixného platu, prémii, bonusov a provízií.
​• Možnosť rýchleho kariérneho rastu a školenia s medzinárodnými odborníkmi.
​• Služobný telefón, notebook a stabilné pracovné hodiny od 9:00 do 17:00.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

​Ekvita: Hľadáme osobnosti, mužov/ ženy.
​Komunikácia: Schopnosť efektívne komunikovať a prejavovať odvahu v rozhodovaní.
​Vzdelávanie: Ponúkame komplexné školenia a kurzy pre Vaše profesionálne rozvoje.
​Iniciatíva: Chuť učiť sa nové veci a neustále sa zlepšovať.
​Motivácia: Vysoká cieľavedomosť je u nás odmeňovaná ešte viac.
​Záväzok: Hľadáme jednotlivcov s odhodlaním pracovať a vzdelávať sa neustále.

O nás:
• VNK s.r.o. je moderná marketingová spoločnosť, ktorá ponúka služby ako telemarketing, digitálny marketing, influencer marketing, sociálne médiá, PR, trhové analýzy a zákaznícku podporu. Zamestnávame odhodlaných jednotlivcov s vášňou pre osobný rast a výkon, ktorý prevyšuje štandardné odmeny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ilaszová
Tel.: +421947958178
E-mail: poslať životopis
ID: 4790728  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 599,57 EUR/mesiac