Junior finance representative / Junior špecialista finančného oddelenia

VNET a.s.

Černyševského 48, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1.100 € mesačne brutto (finálna ponuka je v závislosti od Tvojich znalostí, skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o prácu kde budeš chodiť rád/a a kde Ti dni môžu pokojne začínať voňavou kávou s kolegami, ktorí Ťa denno denne obdaria svojim úsmevom? Rád/a sa zaujímaš o čísla, zlepšovanie finančných procesov a to v tíme nadšencov s citom pre detail? Baví Ťa finančný svet a chceš si rozširovať svoje obzory a vzdelávať sa? Si komunikatívny/a, vynaliezavý/á a nebojíš sa nových výziev?

Ak si sa v týchto otázkach našiel/a tak hľadáme práve Teba a budeme veľmi radi ak sa nám ozveš :)

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá Ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov.

Práca, ktorú Ti ponúkame na našom finančnom oddelení, zahŕňa najmä aktivity súvisiace s fakturáciou:

• e-mailová a telefonická komunikácia s klientmi a internými oddeleniami (napríklad zmeny fakturačných údajov v internom databázovom systéme, riešenie reklamácií faktúr a iných požiadaviek podľa aktuálnej potreby)
• práca s interným procesným systémom (medzi typické činnosti patria zaradenie zmlúv do automatickej fakturácie, zmeny vo fakturačných parametroch na základe ktorých sa vystavujú faktúry automaticky)
• vystavenie faktúr a opravných dokladov v internom systéme a v účtovnom programe POHODA
• kontrola a úprava fakturácie na základe kontrolných reportov

Vieme ti ponúknuť:
• priestor na sebarealizáciu vďaka variabilite pracovných úloh
• aktívne využitie práce z domova (home-office)
• možnosť aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
• príležitosť vzdelávania sa a možnosť kariérneho rastu
• priateľský zapálený tím a motiváciu/inšpiráciu od kolegov nielen z tvojho oddelenia
• organizácia skvelých raňajok a zábavné firemné akcie
• zľavy na portfólio služieb spoločnosti, príspevok na šport/relax

Ďakujeme za každý poslaný životopis. Poteší nás, keď k nemu priložíš aj krátky, ale výstižný motivačný text. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase a dohodneme si spoločné stretnutie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected]. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický/finančný smer (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Daňová legislatíva - Základy
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak náš popis práce, Tvoje znalosti a vzdelanie našli spoločného menovateľa, tak je len niekoľko drobností, ktoré od Teba očakávame:

• výborné komunikačné zručnosti a proklientské cítenie,
• zodpovedný a proaktívny prístup k práci,
• koncepčné a analytické myslenie,
• zmysel pre detail,
• nebáť sa prichádzať s novými nápadmi a vylepšeniami,
• prax na finančnom oddelení a práca v účtovnom systéme Pohoda sú výhodou

Pozícia je vhodná aj pre študenta/tku v poslednom ročníku VŠ štúdia.

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4491256  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac