Elektrotechnik/Elektrikár v oblasti IT/Telekom

VNET a.s.

Miesto práce
Nám. hraničiarov 39, Petržalka
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technickej podpory hľadáme nového kolegu ako aj parťáka, ktorý sa bude starať o nasledovné činnosti:
• facility - starostlivosť o dátové centrá, prístupových systémov vrátane konfigurácie a servisu zariadení
• návrh a montáž elektrickej infraštruktúry do 1000 V
• návrh a montáž optickej a metalickej infraštruktúry Cat5e/Cat6A
• správa a údržba: NN a MN rozvodných zariadení, fakturačného a podružného merania odberu elektrickej energie a inteligentných PDU, záložných generátorov a UPS, akumulátorov a jednosmerných zdrojov telekomunikačných zariadení, klimatizácií
• participácia na tvorbe technickej dokumentácie, vedenie súvisiacich evidencií a komunikácia s externými dodávateľmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 €/mesačne brutto (finálna ponuka je v závislosti od znalostí a skúseností)

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov.
Vieme ti ponúknuť:
• priestor na sebarealizáciu vďaka variabilite pracovných úloh:
• možnosť pracovať so špičkovými technológiami a aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
• mladý zapálený tím a motiváciu/inšpiráciu od kolegov nielen z tvojho oddelenia
• služobné auto, notebook a telefón
• príležitosť vzdelávania sa a rastu (vrátane výučby angličtiny na pracovisku
• oddychovú zónu so stolným futbalom
• každý mesiac firemné raňajky a spoločné firemné akcie
• kávu a čaje po celý deň zdarma
• príspevok na športovanie/relax
• možnosť kariérneho rastu
• zľavy na portfólio služieb spoločnosti

Ďakujeme za každý poslaný životopis. Poteší nás, keď k nemu priložíš aj krátky, ale výstižný motivačný text. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase a dohodneme si spoločné stretnutie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected] Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ s elektrotechnickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ak sme si ťa získali samotným popisom práce, tak je už len zopár vecí, ktoré sú u teba samozrejmosťou:
• si držiteľom platného osvedčenia o odbornej spôsobilosti podľa §22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 (§23 je výhodou)
• máš prax na NN zariadeniach v minimálnej dĺžke 1 rok
• máš schopnosť čítať technické výkresy (skúsenosť so samostatným navrhovaním projektov je výhodou)
• vieš reagovať a prispôsobiť sa rýchlo meniacemu sa prostrediu a samostatne sa rozhodovať
• máš chuť sa učiť nové technológie a naberať nové zručnosti
• nechýba ti analytické zmýšľanie, vlastná iniciatíva a si proaktívny v riešení úloh
• máš dobré komunikačné zručnosti s orientáciou na klienta

Do skorého videnia - už len malý krok nás delí od toho, aby si sa stal súčasťou našej VNET rodiny.

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 16 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po triple-play služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 120 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách (https://vimeo.com/141061761) . Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VNET a.s.
Nám. Hraničiarov 39
851 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Začková
Tel.: 0902 93 00 51
E-mail: poslať životopis
ID: 3700000   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 €/mesačne brutto (finálna ponuka je v závislosti od znalostí a skúseností)