VoIP administrátor

VNET a.s.

Miesto práce
Námestie Hraničiarov 39, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si VoIP (možno aj budúcim) nadšencom a kladieš si za cieľ napredovať v technickom a technologickom svete? Rád sa vzdelávaš a máš chuť sa posúvať ďalej? Vo VNETe si na správnom mieste kde ti poskytneme priestor na sebarealizáciu a popri tom sa budeš venovať nasledovným činnostiam:
• samostatnej inštalácii, konfigurácii a návrhom VoIP riešení (platforma Asterisk, FreePBX)
• implementácii hlasových služieb (ISDN, SIP, IAX) a zároveň zabezpečovať technickú podporu v rámci organizácie
• diagnostike a odstraňovaniu porúch HW a SW v hlasových sieťach
• budeš mať možnosť zúčastniť sa na odborných rokovaniach, kvalifikovaných konzultáciách so zákazníkom, telefonickej a e-mailovej podpore zákazníkov vrátane školiacich aktivít pre zákazníkov
• realizácii testovania nových produktov v oblasti VoIP
• budeš tvoriť projektovú dokumentáciu vrátane bezpečnostných projektov.

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Nepoznáme slová nefungujte to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa našim úspechom. A teda prečo práve my? Pretože...
• u nás je jednoducho variabilita pracovných úloh – s nami sa nudiť nebudeš!
• máš možnosť pracovať so špičkovými technológiami
• budeš súčasťou mladého zapáleného tímu - výnimoční kolegovia, ktorí sú vždy ochotní pomôcť
• kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s nami (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
• k dispozícii budeš mať notebook a telefón
• máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
• a nechýbajú zľavy na portólio služieb spoločnosti
• možnosť využitia príležitostnej práce z domu (homeoffice)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem – veľmi si to ceníme. V rámci prvého kola výberového procesu je potrebné poslať aktuálny životopis.

Po našom starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola - osobný pohovor. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritéria. Odpovede sprostredkujeme len pozvaným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Teší nás, že si prišiel až takmer na koniec inzerátu. Na záver pridávame už len niekoľko dôležitých osobnostných predpokladov, ktoré urobia z teba ideálneho člena nášho VNET tímu:

• získal si skúsenosti s implementáciou Asterisk, VoIP bran a ISDN sieti
• máš analytické a kreatívne myslenie, nechýba ti multi-tasking a pristupuješ proaktívne k riešeniu problémov
• si ochotný vzdelávať sa a pracovať na sebe
• máš výbornú znalosť problematiky sieťových technológií

Do VNETu skratka hľadáme ľudí zanietených do najnovších technológií a zároveň super kolegu a kamaráta ...

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 15 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po triple-play služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 100 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách (https://vimeo.com/141061761) . Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VNET a.s.
Nám. Hraničiarov 39
851 03 Bratislava
ID: 3293282   Dátum zverejnenia: 16.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou