Brigáda - Asistent/ka na oddelení medzinárodného obchodu

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.od 6 Eur/hod., minimálne 20h+ týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka (obchodný duch výhodou :)), ktorý bude pomocou pre našich senior manažérov na veľkoobchodnom oddelení.

Náplňou tvojej práce bude primárne:

- Základná komunikácia s obchodnými partnermi (inými spoločnosťami, s ktorými už spolupracujeme), prevažne formou e-mailu v anglickom jazyku.
- Riešenie zákazníckych reklamácií, tzv. trouble tickets a prípadných iných požiadaviek
- Práca s interným softvérom na overovanie kvality služieb
- Pomoc s fakturáciou za poskytované služby a administratívnymi činnosťami
- Nahrávanie dát do systému a reporting
- Čiastočná práca z domu možná po plnom zaučení a plnej samostatnosti
- Možnosť vycestovať na konferencie do zahraničia

V prípade spokojnosti oboch strán, možnosť ponuky na TPP po ukončení študia.

- Jarka vraví, že veľmi príjemná pracovná atmosféra medzi milými luďmi
- Firemné akcie, teambuildingy, lyžovačka, výlety
- Stolný futbal/playstation po 16:00 :)
- Ovocná misa, koláče, veľký výber nápojov, čajov a káv
- Firemný obed zadarmo raz mesačne- Stravné lístky
- Práca v centre Bratislavy
- Podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4784531  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.