Brigáda: Asistent/-ka obchodného oddelenia

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Od 6 Eur vyššie zaleží na dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na dohodu o vykonaní práce študenta na cca 20-30 hodín týždenne (alebo viac podľa dohody )
- Hlavne administratíva (vytváranie a spracovávanie zmluvných podkladov, správa databázy klientov)
- Pomoc s fakturáciou a kontrola úhrad odberateľských faktúr
- Spracovávanie dát, príprava podkladov, správ a štatistík
- Základná komunikácia so zákazníkmi telefonicky a e-mailom
- Balenie a odosielanie tovaru zákazníkom
- Vybavovanie zákazníckych požiadaviek, možnosť prejavenia osobného prístupu a vlastných nápadov
- Vyhľadávanie a analýza informácií na internete

- Práca v centre Bratislavy
- Stravné lístky
- Firemná kolobežka k dispozícii
- Firemné akcie, teambuildingy, lyžovačka, výlety
- Podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room
- Ovocná misa, koláče, veľký výber nápojov, čajov a káv
- Pravidelný firemný obed zadarmo raz mesačne
- Stolný futbal/playstation po 16:00 :)

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že máte motivačný list, neváhajte ho pripojiť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- je schopný dochádzať na pracovisko v Bratislave
- študent denného štúdia na vysokej škole (ideálne nie v poslednom ročníku druhého stupňa štúdia)
- komunikatívny, dobré organizačné schopnosti
- zručnosť efektívne vyhľadávať informácie na internete
- flexibilný a spoľahlivý
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- zodpovedný prístup k práci, nadšenie a chuť pracovať
- záujem o dlhodobú prácu

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3808045  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.