1st & 2nd line VoIP support, vhodné pre študentov

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zákaznícka podpora VoIP služieb VIPTel (SIP, Asterisk-ky)
- Konfigurácia VoIP elementov na platformách - Asterisk
- Linux administrácia
- Networking (úroveň CCNA 1, 2)
- Administrácia používateľských staníc – inhouse

- Naučíme ťa všetko o VoIP, Linuxoch a open-source systémoch ako Kamailio, Asterisk, FreeSwitch a o rôznych proprietárnych VoIP/PSTN platformách
- Možnosť v bonusoch získať až 120% svojho platu ročne (t.j. 13-ty plat a 1/5 zo 14-teho :)
- Prístup k množstvu technológiám v produkcii (Asterisk, Kamailio, FreeSwitch, Cisco, MikroTik, VMware, Bareos, Nagios, InfluxDB, Grafana, mariaDB)
- V prípade aktívneho prístupu a zdokonaľovania sa v odbore, ti vieme ponúknuť profesijný rast na pozície systémového administrátora alebo vývojára
- Rozvíjajúca sa firma, kde môžeš vidieť výsledky svojej práce, kde sa môžeš sebarealizovať a veľa tvojich nápadov a riešení privedieme na svet
- Výborný kolektív
- Kurz anglickeho jazyka pre zamestnancov
- Flexibilita práce pre študentov, študentom vychádzame v ústrety
- Firemné akcie, príjemne pracovné prostredie, ovocná misa, veľký výber nápojov, čajov, pív a káv
- Podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room, futbalový stôl
- Sídlime v úplnom centre mesta

Táto ponuka je vhodná pre študentov a absolventov vysokých škôl s technickým zameraním. Prax nie je nevyhnutná, ale predstavuje výhodu.

Životopis, prosím, posielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme:
- znalosť TCP/IP na úrovni CCNA 1, 2
Uchádzač musí:
- vedieť komunikovať v angličtine
- mať chuť učiť sa nové veci
- byť komunikatívny
Uchádzač by mal:
- mať záujem o VoIP technológie a Linux systémy
- byť samostatný, efektívny, tvorivý, logicky a analyticky uvažujúci

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3334549  Dátum zverejnenia: 13.3.2018