Asistent/ka veľkoobchodného oddelenia

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna práca s internou databázou a systémom
- komunikácia e-mailom alebo telefonicky, občas po anglicky
- spracovanie agendy
- pomoc senior manažérom s ich agendou

Pozícia je určená pre študenta/študentku vysokej školy denného štúdia, ideálne aspoň 20-30 hodín týždenne na brigádnicky pomer.

- možnosť sebarealizácie a rozvoja svojích schopností
- flexibilný pracovný čas
- Jarka vraví, že veľmi príjemná pracovná atmosféra medzi mladými luďmi
- kurz anglického jazyka pre zamestnancov
- firemné akcie
- ovocná misa, veľký výber nápojov, čajov, pív a káv
- gastro lístky
- práca v centre Bratislavy
- podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room
- potenciálne pracovné cesty do zahraničia

Motivačný list vítaný. Prosím, uveďte taktiež čím Vás zaujala práve naša firma. Potenciálne zamestnanie po ukončení štúdia.

Pracovný zväzok bude vo forme dohody o brigadníckej práci študenta.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- chuť pracovať
- komunikatívnosť
- proaktivita, samostatnosť
- ideálne analytické, kreatívne a logické myslenie s citom pre obchodovanie, keď nie, nevadí :)
- chuť spoznávať nové technológie a rozširovať si vedomosti z rôznych oblastí
- reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosť s telekomunikačným odvetvím sa nevyžaduje

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3203674  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou