Key Account manager/trainee

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 150 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda od 1150 € odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov a mzdovej politiky. Uvádzame najnižšiu hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do veľkoobchodného tímu našej spoločnosti hľadáme šikovného človeka, ktorý rád a aktívne komunikuje,
nebojí sa učiť nové veci a dokáže samostatne pracovať.

Náplňou tvojej práce bude:
- Komunikácia s obchodnými partnermi emailom alebo telefonicky predovšetkým v angličtine,
vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, stretnutia nových obchodných partnerov príp.online
- Riešenie zákazníckych požiadaviek a reklamácií, testovanie kvality služieb
- Súčasťou práce je aj administratívna činnosť spojená s fakturáciou za služby, kontrolou úhrad, nahrávaním dát do systému a pravidelným reportingom

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes.

- možnosť sebarealizácie a rozvoja svojích schopností
- flexibilný pracovný čas aj pre ľudí na fulltime
- po skúšobnej dobe, možnosť dohodnúť čiastočný homeoffice, momentálne práca cez homeoffice v rámci aktuálnej situácie
- Jarka vraví, že veľmi príjemná pracovná atmosféra medzi milými luďmi
- firemné akcie
- stolný futbal/playstation po 16:00 :)
- ovocná misa, koláče, veľký výber nápojov, čajov a káv
- stravné lístky
- firemna kolobežka k dispozícii
- práca v centre Bratislavy
- podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room

Informácie o výberovom konaní

CV prosím posielajte aj v anglickom jazyku.
Motivačný list vítaný. Prosím, uveďte taktiež čím Vás zaujala práve naša firma.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem učiť sa
- logické myslenie
- komunikatívnosť, asertivita
- proaktivita, samostatnosť a spoľahlivosť
- analytické a kreatívne myslenie s citom pre obchodovanie
- chuť spoznávať nové technológie a rozširovať si vedomosti z rôznych oblastí
- reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti s obchodovaním vítané ale nie nutné
- skúsenosť s telekomunikačným odvetvím sa nevyžaduje, ale je vítaná
- komunikácia v inom ako anglickom jazyku je veľmi vítana, špeciálne v maďarskom jazyku

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2596242  Dátum zverejnenia: 27.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac