Reagujte bez životopisu
Logo VM Recruitment s.r.o.

Zvárač - Nemecko - Aj bez jazyka - Trvalý pracovný pomer- od 17.50 € netto /hodina

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
3 800 - 4 500 EUR/mesiac+ 7.00 € v čistom diéty na hodinu + Poobedný príplatok + Nočný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné ponuky sú na trvalý pracovný pomer s nemeckou zmluvou, ktorú kandidáti obdržia pred vycestovaním. Bez podmienky znalosti cudzieho jazyka. Firma poskytuje aj zálohy.

Prácu nájdeme jednotlivcom, ale aj  skupine kamarátov, študentom s praxou.

Pre nášho overeného klienta hľadáme pracovný personál v Nemecku na pozíciu.:

Zvárač metódou TIG, MIG, MAG, CO2

Miesto práce:  Nemecko (viac lokalít)

Mzda:

  • Od 2800 € v čistom mesačne
  • alebo od 17.50 € v čistom na hodinu vrátane diét​
  • Poobedný príplatok
  • Nočný príplatok
  • Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej praxe.

Firemné ubytovanie:

  • Samostatná izba
  • Ubytovanie od 20€ do 30€ na deň.
  • MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTNÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

  • Zabezpečené školenie / zaplatené
  • Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú TPP održaná pred vycestovaním
  • Možnosť práce na turnusy po splnení mesačného plánu
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Diéty, ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • Osobný prístup ku každému uchádzačovi
  • Kariérny rast vo firme
  • Pracovné a ochranné pomôcky zabezpečené

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Vybavenie práce je kompletne bezplatné, rýchle a online bez potreby osobnej návštevy.

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pozostáva z približne 50 konzultantov v oblasti ľudských zdrojov na jedenástich miestach na severozápade. Má vynikajúce siete a má hlboké znalosti o trhu práce pre všetky sektory.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:

  • Prax na dannej pozícii
  • Nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou.
  • Vodičský preukaz - jeden z partie
  • Auto - jeden z partie

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4755448  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac