Rakúsko - Hotelový personál - od 1700 € Netto Mesačne

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody
2 200 - 2 700 EUR/mesiac+ Strava a ubytovanie zadarmo + Tipy + Trinásty plat, štrnásty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho stabilného klienta hľadáme pracovný personál do hotelových rezortov v Rakúsku na rôzne kumulované pozície napr.:

+ čašník / čašníčka od 1700 € Netto / mesačne + tipy
+ pomocník do kuchyne od 1700 € Netto/ mesačne + tipy
+ kuchár od 2000€ Netto/ mesačne + tipy
+ chyžná v hoteli od 1500 €Netto/ mesačne + tipy

Plat:
+ Strava a ubytovanie zadarmo
+ Tipy/tringelty
+ Trinásty plat, štrnásty plat
Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe

Miesto výkonu práce:
Sankt Martin, Rakúsko (viac lokalít)

- Celoročná, stabilná práca s rakúskou zmluvou s možnosťou TPP
- Overený zamestnávateľ
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Mzda je vyplácaná vždy k 15 dňu nasledujúceho mesiaca na účet
- Zamestnanecké zľavy

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Monika Schwarzová
00421 948905430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť hotelových rezortov, reštauračné a ubytovacie služby, Cestovný ruch a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2 - B1

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4522522  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac