Reagujte bez životopisu

Práca v hoteloch - od 2000€ v čistom/ mesačne - zimná sezóna

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody
2 300 - 3 000 EUR/mesiac+ 18% extra dovolenka platená, tipy approx. 400 €/ mesiac, + 20% extra platený nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme pracovný personál do hotelových rezortov v zahraničí na rôzne kumulované pozície napr.:

+ čašník / čašníčka od 12.12 € Netto n/h
+ pomocník do kuchyne od 12.12 € Netto n/h
+ umývač riadu od 12.12€ Netto n/h
+ kuchár od 12.12€ - 16.00 € Netto n/h
+ chyžná v hoteli od 12.12€Netto n/h
+ pracovníci v kasínach 20.05€ Brutto n/h
+ au-pair od 12.12€Netto n/h

Plat:
- od 2000 € do 2500 €v čistom
- plus 18% extra dovolenka platená /možnosť preplácania k výplate
- plus tipy approx. 400 €/ mesiac
- plus 20% extra platený nadčas
- ET schéma

* Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe*

Ubytovanie a strava je zabezpečené zadarmo alebo za zvýhodnené ceny. Pracú nájdeme jednotlivcom, párom, skupine ale aj študentom. Možnosť aj samostatnej izby.

- Práca je celoročná
- Holandská zmluva
- Dovolenka 25–30 dní
- Príplatky za odpracované sviatky
- Zamestnanecké zľavy
- Vybavenie BSN čísla, bankový účet

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí.
Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.
Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková
00421 911 784430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť hotelových rezortov, reštauračné a ubytovacie služby, Cestovný ruch a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť anglického jazyka na úrovni A2

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4514100  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac