Можливість для людей з України

Skladník - Nemecko, Erfurt - od €11.49 Brutto n/h (od Októbra €12.83) - Aj bez jazyka - TPP zmluva

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
1 900 - 2 100 EUR/mesiac€12.83 n/h zvýšenie od Októbra 2022 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- suchý teplý sklad
- spracovanie objednávok rozličného tovaru
- nakladanie tovaru v sklade
- práca s ručným skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade

- Zamestnanecké zľavy
- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu TPP (trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú)
- Overený Nemecký zamestnávateľ, Stabilná práca
- Slovenský koordinátor na mieste
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri vybavovaní účtu v banke, prechodný pobyt, registrácia u doktora
- Cestuje sa v aj skupinách
- Mzda je vyplácaná mesačne, po 25-tom dni v danom mesiaci
- Možnosť nadčasov
- Asistencia s dopravou do Nemecka
- Odchody sú každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Mzda:
- od €11.49 na hodinu v hrubom (mzda je vyplácaná mesačne, po 25tom dni v danom mesiaci) )
- €12.83 n/h zvýšenie od Októbra 2022
- pracuje sa 174 hodín mesačne, cca €1900 - €2100 brutto základ
- 100% príplatok za prácu počas sviatkov
- 100% príplatok za prácu v Nedeľu
- mesačné bonusové ohodnotenie podľa produktivity
- nadčasové hodiny sú možné
- nástup je počas celého roku 2022
- práca je vhodná pre ženy, mužov a jednotlivcov

Zmeny:
- ranná, poobedná
- v rozpätí od 5.00am do polnoci (napr. 9.00- 17.45)
- denná zmena má 8.45 hodiny

Ubytovanie:
- Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, uhrádza sa z mesačnej výplaty
- Cena firemného ubytovania samostatná izba €300-€400 mesačne, dvojposteľová izba €250-300 na osobu
- Pomoc pri rezervovaní vlastného ubytovania podľa požiadaviek
- Kompletne zariadene, vybavené (kuchyňa / izba / kúpeľňa vrátane práčky / parkovacie miesta)
- Max. 2 osoby na izbu
- Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše najlepšie priniesť vlastné
- internet

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Neváhajte nám poslať váš životopis. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo, ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nie je potrebná prax v odbore
- voľne pozície aj bez znalosti Anglického/Nemeckého jazyka

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4370981  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac