Reagujte bez životopisu

Výroba plastových obalov - Holandsko, Nijkerk - od €13.58 Brutto/Hodina

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Od 13,58 EUR/hod.Príplatky cez víkend, sviatky, nadčasové hodiny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Minimálna mzda od Januára 2024 bude €13.27 v Holandsku. Všetky ponuky budu upravené počas Decembra.

Ponúkaná pozícia:
Práca v sklade-výroba plastových obalov, obálok, tašiek a iných výrobkov

Miesto práce:
Nijkerk , Holandsko

Mzda:
Od €13.58 Brutto na hodinu + príplatky

Náplň práce:
- Práca v sklade na výrobu plastových obalov.
- Tlač a laminácia plastových fólií na výrobu vreciek, obálok a tašiek.
- Výroba obalov na mieru.
- Plnenie obalov

Požiadavky na zamestnanca:
- Znalosť Anglického jazyka A2
- Pracovná pozícia je vhodná pre ženy aj mužov
- Vodičský preukaz výhodou

Ubytovanie:
- Zdieľané izby/ samostatné v cene €113- €125 týždenne vrátane všetkých energii (alebo podľa dostupného ubytovania)
- V dome sa zdieľajú obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa
- Býva sa v priemere na dom vo štvoriciach, päticiach
- Dom je plne vybavený na bývanie

- Práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou
prechodu na prácu s dobou neurčitou
- Zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu
- Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- Asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením
- Mzda každý týždeň
- Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- Nástupy sú možné každý týždeň

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Barbora Ziaťková | Recruiter
00421 (0) 914 151 589

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Náš klient má pre každého jasne definovanú kariérnu cestu. Po tejto ceste, pod dohľadom manažéra alebo vedúceho, má každý šancu neustále rozvíjať svoju kvalifikáciu. Veríme, že každý by mal robiť to, čo ho baví a na čo je stvorený, preto sa zameriavame na predispozície a potenciál našich zamestnancov. Počúvame tiež ich očakávania, aby čo najlepšie zvládli svoju kariérnu cestu. Vďaka tomu je každý z našich tímov dobre zladený a spoločne dosahuje dobré výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v odbore je výhodou, ale nie podmienkou, zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4313118  Dátum zverejnenia: 26.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13,58 EUR/hod.