Opatrovateľka/Opatrovateľ - Rakúsko od €60.00 až €80.00 netto za odpracovaný deň

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
850 - 1 500 EUR/mesiac- Bežný regulárny turnus je 2 týždne, 14 dni - Mzda sa počíta za odpracovaný deň - Od €60.00 až €80.00 EUR v čistom - Závislé od odpracovaných dni a po dohode s klientom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako opatrovateľka budete členom Rakúskych poskytovateľov služieb domácej starostlivosti pre chorých a seniorov a pracovať budete na Rakúsku živnosť, ktorú vám za založí Váš zamestnávateľ. Rodina, pre ktorú budete vykonávať opatrovateľské služby za Vás bude platiť zdravotné a sociálne poistenie, plus vaše cestovné náklady. Medzi vaše povinnosti bude patriť napríklad umývanie, obliekanie, podávanie liekov, príprava jedla, podpora pri výletoch a všeobecné domáce úlohy.

Turnus / pracovný čas:
- Bežný regulárny turnus je 2 týždne, 14 dni
* Po dohode medzi opatrovateľkou a rodinou je možné nastaviť turnus aj na 3 týždne ak by bola požiadavka z vašej strany

- Práca pod Rakúskou opatrovateľskou firmou, na Rakúsku živnosť
- Overený Rakúsky zamestnávateľ
- Zamestnávateľ (rodina) za Vás platí odvody (sociálna, zdravotná)
- Cestovné náklady sú hradené zamestnaávateľom

Prosím kontaktujte Nás, ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, prípadne ak máte záujem o iné pozície alebo krajiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Klient je Rakúskym poskytovateľom služieb domácej starostlivosti pre chorých a seniorov na celom území Rakúska, ktorý je na trhu už viac ako 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľka, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Opatrovateľka minimálne 220 hodín, zdravotná sestra

- Opatrovateľský kurz alebo vzdelanie
- Komunikačná znalosť Nemeckého jazyka
- Rakúska živnosť (vybavuje za Vás rakúsky zamestnávateľ)

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3933639  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac