Hľadáme čašníčky do Teamu vo Švajčiarsku

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Reštaurácia Taverna - Savognin, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník - obsluha pokrmov studenej a teplej kuchyne v pizzerii ,preberanie tovaru,prípravné a čistiace práce v rámci reštaurácie.

Švajčiarska zmluva
Zabezpečená strava a ubytovanie, tringelty, 13 plat (Švajčiarsko),preplatené dovolenky a sviatky + prémie, alebo nadčasy.Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne,zdravotné, úrazové poistenie atď.)

Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail,kde presne rozpíše od kedy do kedy,kde,na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou ,fotografiu pasového formátu, kópiu OP z oboch strán,referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadne v IT,prípadné kurzy a certifikáty.Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Švajčiarsky zamestnávateľ v oblasti gastronómie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kreatívny,pracovitý,bezúhonnosť,nekonfliktný,vyučený, alebo prax v odbore(čašníčka),schopnosť učiť sa nové veci,teritoriálna a časová flexibilita.

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3251428  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3600