Logo VM PROJEKT, s.r.o.

Výzva pre skúsených Office managerov - pridaj sa k nám.

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacBudú vysvetlené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačné práce typu:

• Komplexné zabezpečovanie chodu a organizácie kancelárie a asistencia manažmentu

• Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov počas ich návštev v spoločnosti. ( príprava a podávanie občerstvenia.)

• Organizovanie firemných teambuildingových aktivít, eventov, vianočného večierka a pod.

Kancelárske práce typu:

• Vypracovávanie zápisníc

• Sledovanie a nákup kancelárskych potrieb a občerstvenia (kuchynka, tlačiarne, ploter )

• Plánografia (príprava projektov na export), scanovanie, archivácia, rozvoz.

Podpora ekonomických činností spoločnosti typu:

• príprava podkladov pre účtovníctvo, vystavovanie faktúr a objednávok, úhrady, pokladňa,  evidencia atď

Komunikácia:

• Zabezpečuje plynulú externú aj internú komunikáciu ( telefonickú, mailovú, poštovú)

Korektné finančné ohodnotenie a firemné benefity (budú vysvetlené na pohovore)
Možnosť profesného rastu a priebežného vzdelávania
Zázemie perspektívnej, etablovanej a expandujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie / skúsenosti podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás!

Ak ste organizačne založená osoba, ste precízna, samostatná a zodpovedná so zmyslom pre poriadok a detail, potom tento post čaká na Vás. Je výhodou mať skúsenosť na rovnakej alebo obdobnej pozícii. My hľadáme tímového hráča. Ale musíme Vás upozorniť na to, že tento post je náročný, aj keď sa Vám to na prvý pohľad tak nemusí zdať, preto je vhodný len pre akčné typy osobnosti.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lubor Kovac
E-mail: poslať životopis
ID: 4810873  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac