Senior projektant

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 12 EUR/hod.výška odmeny je závislá od schopností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na riadení, príprave a vypracovaní projektovej dokumentácie, s perspektívou dlhodobej spolupráce. Aktívna účasť na stretnutiach s investorom a s profesiami. Riadenie a motivovanie tímu pridelených projektantov. Zodpovednosť za dodržiavanie termínov.

Práca v stabilnej firme
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Celoživotné vzdelávanie
Zaujímavé firemné benefity / ovocie, káva, čaj, sladkosti /
Príspevok pri narodení dieťaťa
Teaumbildingy
Škola chrbta a iné

Rozširujeme náš pracovný tím o šikovného projektanta so skúsenosťami pri riadení projektov.
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta STU - odbor Pozemné stavby

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Mierne pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projekt manager

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, flexibilita, dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detail, tímový hráč.
Komunikácia v cudzom jazyku výhodou.
Projektovanie v 3D programoch vítaná.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.
ID: 4214378  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.