Senior projektant / Junior projektant / Brigádnik

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na príprave a vypracovaní projektovej dokumentácie pre konkrétne stavby, pod vedením skúsených odborníkov.

Získanie praktických skúseností v stabilnej firme
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Zaujímavé pracovné benefity

Rozširujeme náš pracovný kolektív o perspektívnych projektantov pracujúcich v REVITE alebo AutoCADe. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta STU - odbor Pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, flexibilita, dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detail, tímový hráč.
Projektovanie v iných 3D programoch výhodou.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.
ID: 3969136  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.