Upratovačka

VM Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Termín nástupu
06.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie telocvične - palubovka,
upratovanie šatne, sprchy, WC, podlahy
upratovanie vrátnic
upratovanie sauny (vrátane spoločných priestorov – šatní a sociálnych zariadení)
upratovanie priestoru psychologickej poradne

plat od 650€/mesačne, po uplynutí skúšobnej doby bude mzda upravená, resp. navýšená

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK (VM Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Štúrak, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.
ID: 3551867  Dátum zverejnenia: 3.12.2018