Hlavný účtovník

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiaczákladná mzda 1800€ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti podľa slovenských účtovných predpisov
- samostatná príprava reportov podľa platnej legislatívy
- samostatná príprava a komunikácia reportov podľa potrieb spoločnosti a skupiny v anglickom jazyku
- práca s ERP systémom ABRA a SAP

- ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
- stravné lístky (4,92 €) plne hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu mimo mesta (60% z ceny lístka)
- práca v úspešnej, stabilnej a rastúcej spoločnosti na TPP
- príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia zamestnávateľom (3. pilier)
- teambuildingy a iné zamestnanecké výhody
- profesný rozvoj
- odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
- priateľský kolektív
- dobrá dopravná dostupnosť do práce (ŽST Petržalka)

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer na dobu určitú

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si Váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

• znalosť ERP systémov (napr. SAP, ABRA…)
• znalosť priemyselného prostredia je výhodou
• spoľahlivosť a presnosť spracovania údajov
• bezúhonnosť a čestnosť
• pracovná disciplína a zodpovednosť

Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Hľadáme zamestnancov na pozíciu do výrobného závodu s približne 90 ľuďmi a rozširujúcou sa výrobou so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodnenie budov, najmä z titanzinkovaných plechov. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába hlavne zinkové výrobky VMZINC®. V Paríži založené VM Building Solutions zamestnáva 900 ľudí po celom svete a distribuuje svoje výrobky zo šiestich európskych závodov prostredníctvom predajných tímov na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4027158  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac