Výrobný pracovník (nie pásová výroba)

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,16 - 5,69 EUR/hod.hodinová mzda, nástupný príjem cca 850 €/mesačne brutto (cca 650€ netto) + plne preplatené stravné lístky (4,80€/deň); možnosť rastu (pri polyvalencii sa mzda pohybuje do výšky 1050€ brutto) + príplatky podľa zákonníka práce + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe svetového dodávateľa pre stavebný priemysel s dlhodobou tradíciou
- práca najmä na jednu zmenu, vhodná pre ženy i mužov (nie pásová výroba)
- manipulácia s materiálom, vizuálna kontrola hotových výrobkov
- výroba výrobkov na jednoúčelových aj univerzálnych strojoch

- ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
- stravné lístky (4,80 €) plne hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu mimo mesta (60% z ceny lístka)
- práca v úspešnej, stabilnej a rastúcej spoločnosti na TPP
- v prípade šikovnosti, možnosť rýchleho mzdového rastu
- príplatky za prácu nadčas počas týždňa a víkendov
- príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia zamestnávateľom (3. pilier)
- teambuildingy a iné zamestnanecké výhody
- profesný rozvoj
- odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
- priateľský kolektív
- práca v čistom prostredí
- zamestnanecké oblečenie
- dobrá dopravná dostupnosť do práce (ŽST Petržalka)

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer na dobu určitú prípadne neurčitú
- pracovná doba je od 6:00 do 14:30; prípadne poobedná zmena od 13:00 do 21:30

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si Váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- chuť učiť sa a pracovať
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímový duch
- v prípade vyšších objednávok ochota pracovať na dve zmeny

We are part of a multinational company engaged in the production and processing of non-ferrous metals in particular. We are looking for employees for the position for a production plant with approximately 80 people and expanding production, based in Bratislava, which manufactures systems for cladding and drainage of buildings, especially from zinc sheets. The company is part of the Fedrus International group and, within the VM Building Solutions business unit, mainly produces VMZINC® zinc products. Paris-based VM Building Solutions employs 900 people worldwide and distributes its products from six European plants through sales teams on four continents.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Gogoľova 18
85202 Bratislava
ID: 3543419  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,16 EUR/hod.